Home Contact Location

douglas_and_grahame_przemyslowe_plytki_podlogowe

Krótki opis

D&G są wiodącą marką dostarczającą współczesną modę użytkową dla niezależnych detalistów i domów towarowych na całym świecie. Do ich marek należą Remus Uomo, Daniel Grahame i 1880 club.

Opis Powierzchni

R-Tile zostały zainstalowane w nowych centrach dystrybucyjnych D&G w Irlandii Północnej. Blokujące płytki podłogowe zostały zamontowane we wszystkich przejściach wewnątrz zautomatyzowanego centrum magazynowego D&G.

Użyte Płytki Podłogowe

W miejscu, gdzie zostały zamontowane płytki był tylko lekki ruch pieszy. Z tego względu R-Tile 5mm miękkie blokujące płytki podłogowe o fakturze monet były wystarczające.

Powierzchnia Pokrycia

Calkowita powierzchnia wyniosla 2800m2

Czas potrzebny do zamontowania

Potrzeba było 3 monterów i 6 dni roboczych od 8 rano do 18.00, aby zamontować blokujące płytki podłogowe.

Opinia

"Byłem dyrektorem w D&G przez dwadzieścia lat i wróciłem z wcześniejszej emerytury, aby nadzorować prace wykończeniowe w nowym centrum dystrybucyjnym.

D&G ma nabywców z całego świata, którzy odwiedzają nasze nowe centrum dystrybucyjne i miało to ogromne znaczenie, aby zainstalowane podłogi, były zarówno trwałe i estetyczne, a także żeby spełniły moje ograniczenia budżetowe. Okazało się, że gama podłóg R-Tile spełniała wszystkie te wymagania. Byłem bardzo zadowolony z produktu i profesjonalizmu zespołu montażowego R-Tile. Po zakończeniu instalacji zaproponowałem R-Tek możliwość zaproszenia swoich potencjalnych klientów, aby mogli zobaczyć wykończenie, jeśli byłaby taka potrzeba. Zrobili to do tej pory wiele razy. "

George Grahame

Powrót