Home Contact Location

Profil

Ogólne informacje

R-Tek Manufacturing jest prywatną spółką z o. o., która powstała w 2009 roku specjalizując się w produkcji i zaopatrzeniu w szereg nowoczesnych blokujących płytek branży podłóg przemysłowych, ze znakiem towarowym R-Tile.

Firma znajduje się w Armagh, Irlandia Pn, operując z nowoczesnej fabryki o powierzchni 323000 metrów kwadratowych. Ma obecnie 31 pracowników.

Produkcja

R-Tek produkuje u siebie produkty z gamy blokujących płytek podłogowych R-Tile, z wykorzystaniem 7-mio stopniowego procesu produkcji na maszynach formujących, działających 24 godziny, 5 dni w tygodniu.

Badania i Projektowanie

R-Tek nie tylko specjalizuje się w produkcji produktów z gamy R-Tile, ale również posiada silny dział BiP, który rozwiną szereg innowacyjnych nowych produktów firmy włączając w to nowoczesny i bardziej wytrzymały system blokujący płytek, które maja fakturę skóry i są z łączeniem typu jaskółczy ogon, jak również płytkę o fakturze kamienia z ukrytym łączeniem będącą liderem na rynku oraz ostatnio opatentowany projekt płytki, który jest rewolucyjnym nowym produktem na rynku.

Jakość

R-Tek działa zgodnie ze standardami ISO 9001 oraz zbudowała reputację na zapewnianiu wysokiej jakości produktów popartych doskonała siecią dystrybucji, która pozwoliła firmie stać się liderem na rynku europejskim w dziedzinie blokujących płytek podłogowych. Wszystkie produkty wyprodukowane są zgodnie z CE 14041:2004 oraz gama produktów jest akredytowana by spełniać odpowiednie standardy brytyjskie i europejskie.

Ekologia

Wszystkie materiały użyte do produkcji gamy R-Tile są zgodne z rozporządzeniem REACH.

Produkty z gamy R-Tile są zaklasyfikowane na A+ według standardów BREEM.

R-Tek działa również w ścisłej zgodności z normami środowiskowymi ISO 14001-2004, w których wszystkie odpady są w 100% przetwarzane łącznie ze wszystkimi odrzuconymi płytkami itp., które są granulowane i z powrotem przetwarzane do produkcji nowych czarnych płytek. Obrót roczny R-Tek jest w wysokości 4,2 miliona GBP z udaną obecnością na rynkach w całej Europie, USA i Australii. Nasza firma zarejestrowana jest pod numerem NI073264 i od 3 lat księgowość jest prowadzona wewnątrz firmy.

Enlarge Image