Home Contact Location

Wnetrza firmy dostarczajacej komponenty w branzy automotoryzacyjnej

Krótki opis

IAC jest wiodącym globalnym dostawcą systemów i komponentów w branży auto motoryzacyjnej. IAC posiada 80 zakładów produkcyjnych na całym świecie, z czego 2 z nich z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Ich klientami są BMW, Jaguar i Ford.

Opis Powierzchni

R-Tile zostały zainstalowane w dwóch zakładach produkcyjnych w Wielkiej Brytanii. W jednej fabryce zostały one użyte w głównej fabryce. W drugim zakładzie produkcyjnym zostały one zainstalowane w miejscu, gdzie są produkowane deski rozdzielcze.

Użyte Płytki Podłogowe

7mm twarde przemysłowe blokujące płytki podłogowe o fakturze monet zostały wykorzystane w głównej fabryce ze względu na ruch wózków widłowych. W obszarze, w którym są produkowane deski rozdzielcze zostały zainstalowane 5mm miękkie płytki. Są tam używane tylko lekkie wózki kołowe, więc 5mm miękkie płytki podłogowe o fakturze monet były wystarczające. Właściwości anty-zmęczeniowe tych płytek oznaczały również, że dają one komfort dla pracowników, którzy są na nogach przez cały czas swojej zmiany.

Powierzchnia Pokrycia

Podłoga głównej fabryka - 2800m2

Obszar produkcyjny Desek rozdzielczych - 800m2

Czas potrzebny do zamontowania

Potrzeba było 5 monterów 6 dni roboczych od 7 rano do 22 wieczorem do zainstalowania płytek podłogi przemysłowej w głównej hali fabrycznej. 3 monterów w 4 dni robocze od 7 rano do 22 wieczorem zainstalowało podłogi w obszarze produkcji desek rozdzielczych.

Opinia

"Kiedy zostałem poproszony o przeprowadzenie modernizacji dwóch różnych obszarów przez główną siedzibę, moim głównym problemem było to, jak zainstalować nową podłogę na istniejąca bez powodowania przerw w produkcji, ponieważ działamy 24/7. Nasi wszyscy klienci pracują na zasadzie just-in-time i mamy kary, jeśli jesteśmy spóźnieni z dostawą części. Jest to moim obowiązkiem, aby upewnić się, że tak się nie stanie.

Jedynym produktem, który umożliwił mi takie rozwiązanie problemu był R-Tek. Czas instalacji w obu fabrykach był o połowę krótszy niż ten proponowany przez konkurencyjne produkty. Jestem zadowolony, że mogę powiedzieć, że nie mieliśmy w ogóle żadnych przestojów podczas instalacji R-Tile, a produkt okazał się bardzo wytrzymały. Z pewnością poprawił wygląd obszarów, gdzie został zainstalowany. Był również zdecydowanie w granicach mojego budżetu.

Bez wahania polecam R-Tile i będziemy ich używać przy przeprowadzaniu kolejnych modernizacji innych obszarów w fabryce. "

Jim Waters Menadzer Placówki

Powrót