Home Contact Location

Weston Park Primary

Krótki opis

Szkoła Podstawowa Weston Park jest w rejonie północnego Londynu i jest częścią klastra szkół w obrębie Rady Miejskiej Haringey.

Opis Powierzchni

R-Tile blokujące płytki z ukrytym łączeniem zostały zainstalowane na całej powierzchni w dziewięciu klasach w tym w recepcji i przedszkolnych salach lekcyjnych, pokoju nauczycielskim, i na niektórych powierzchniach korytarzy.

Użyte Płytki Podłogowe

7mm płytki z fakturą ziarnistej skóry z ukrytym systemem blokującym, a także 4.5mm miękkie płytki o fakturze monet w obszarze korytarzy.

Powierzchnia Pokrycia

Przedszkole i Pomieszczenia Recepcji na parterze
Pokój Zabaw, pomieszczenie socjalne i korytarz powierzchnia 580m2

Czas potrzebny do zainstalowania

2 Osoby 4 Dni

Opinia

"Przyjrzeliśmy się kilku opcjom przed rozpoczęciem naszego planu modernizacji włączając w to Gumowe Podłogi, Dywan i Płytki winylowych.

R-Tile Płytki z ukryta blokadą spełniły wszystkie nasze punkty w odniesieniu do szczególnych wymagań dla naszych dzieci. Zarówno dzieci i pracownicy są zadowoleni z efektu końcowego i uważam, że dzieci zareagowały bardzo pozytywnie na świeżą atmosferę, którą pomogły stworzyć płytki.

Materiał użyty na podłodze jest niezwykle łatwy w utrzymaniu i biorąc pod uwagę łatwość, z jaką jesteśmy w stanie przesunąć płytki w około jest czymś, co na pewno będziemy używać w innych naszych placówkach.

Zdecydowanie polecam ten rodzaj podłogi do innych szkół i przedszkoli. "

Powrót