Home Contact Location

Projekty Ulster-Scots

12 February 2015

Krótki opis

Ulster-Scots Centre w Belfaście, które zostało otwarte w ubiegłym roku nadal czerpie korzyści z wyboru dostawcy podłóg R-Tek Manufacturing, firmy z Irlandii Północnej.

Nowy stan centrum sztuki, którego celem jest promowanie świadomości i zrozumienia tradycji historii, języka i kultury Ulster-Scots, zapewnia nowoczesny i przyjazny budynek, z którego mogą cieszyć się goście.

Opis Powierzchni

Płytki zostały zainstalowane w powitalnym holu i w głównej galerii wystawienniczej.

Użyte Płytki Podłogowe

Zostały zainstalowane blokujące płytki podłogowe z efektem marmuru z Kolekcji Projektanckiejz jasnoszarą zaprawą.

Kolekcja Projektancka blokujących płytek podłogowych zapewnia 8 letnią gwarancję, kolekcja ta okazuje się być rozwiązaniem dla szerokiego wyboru zastosowań, w tym sprzedaży detalicznej, komercyjnej i w obiektach mieszkaniowych.

Powierzchnia Pokrycia

Centrum chciało poprawić wygląd budynku już od wejścia goście, dlatego zdecydowano się zainstalować 200m2 R-Tek Manufacturing blokujące płytki podłogowe z efektem marmuru. To nie tylko zapewniło centrum wszystkie zalety blokujących płytek podłogowych, ale umożliwiło im stworzenie bardziej nowocześnie wyglądającej podłogi z płytek utrzymujące się w zgodzie z ogólną estetykę budynku.

Czas potrzebny do zamontowania

Potrzebne było dwóch mężczyzn, dwa dni, aby zainstalować płytki.

Opinia

Rzecznik Ulster-Scots skomentował: "Jesteśmy bardzo zadowoleni z podłogi z efektem marmuru R-Tek Manufacturing. Jest ona wspaniałym elementem wnętrza, który działa tutaj bardzo dobrze i jest przyjemnością w czyszczeniu. Używamy froterki i po 14 miesiącach podłoga nadal wygląda tak dobrze jak nowa! ".

Powrót