Home Contact Location

R-Tek Manufacturing Komercyjne I Handlowe Podlogi Przeglad

R-Tek Manufacturing Komercyjne I Handlowe Podlogi Przeglad

Gama produktów R-Tile blokujących płytek blokujących dla obiektów komercyjnych i handlowych oferuje doskonałą alternatywę dla tradycyjnych podłóg o przeznaczeniu handlowym, takich jak dywan i arkusze winylu.

R-Tile blokujące płytki podłogowe dla obiektów komercyjnych i handlowych oferują doskonałe właściwości antypoślizgowe, dzięki czemu są bezpiecznym i idealnym rozwiązaniem dla intensywnie używanych podłóg w środowisku handlowym.

Produkty R-Tile płytek podłogowych dla handlu są dostępne w dwóch gamach, standardowa gama i Kolekcja Projektancka. W obrębie każdej z tych gam jest wiele różnych faktur, kolorów i grubości.

Wszystkie płytki podłogowe R-Tile są akredytowane CE i zostały pomyślnie zainstalowane w wielu wiodących europejskich lokalach komercyjnych i handlowych.

Blokujące płytki podłogowe Excel oferują ukryte ścięte łączenie, co czyni je szczególnie odpowiednimi w obiektach handlowych.

R-Tile blokujące rozwiązania podłogowe mogą być wykorzystane na pokrycie nierównych, wilgotnych i zakurzonych podłoży z niewielkim lub bez przygotowania podłoża.

Opcje płytek podłogowych dla obiektów Komercyjnych i Handlowych

Kluczowe Zalety

Unikalny system blokujący typu Jaskółczy Ogon

R-Tile płytki podłogowe posiadają unikalny systemem blokujący typu jaskółczy ogon, który pozwala na szybkie i łatwe instalowanie. System blokujący typu jaskółczy ogon, który jest unikalny w gamie R-Tile, oferuje znacznie bardziej wytrzymałe i trwałe łączenia, które pozostają mocne i działają lepiej wraz ze swoja żywotnością.