Home Contact Location

Vale Labels

Krótki opis

Założona w 1989 roku, Vale Labels Ltd jest rodzinną niezależną małą firmą, specjalizującą się w druku cyfrowym i konwertowaniu etykiet samoprzylepnych, w małych i średnich seriach dla firm różnej wielkości, poparte sprawną, elastyczną i przyjazną obsługą.

Wszystkie prace wytwarzany są wewnątrz firmy umożliwiając monitorowanie zamówień na każdym etapie od produkcji do wysyłki i poza nią poprzez śledzenie dostaw online.

Opis Powierzchni

477M² w całym obszarze fabrycznym i produkcyjnym.

 

Użyte Blokujące Płytki Podłogowe

Jasnoszare, ciemnoszare, niebieskie, czarne i żółte 7mm blokujące płytki podłogowe z łączeniem typu jaskółczy ogon o fakturze skóry.

 

Opinia

Zdecydowano, że ze względu na odchodzenie farby z podłogi na hali produkcyjnej będziemy szukać lepszego rozwiązania, które byłoby czystsze, trwalsze i łatwiejsze do utrzymania w codziennej produkcji.

Po szeroko zakrojonych poszukiwaniach i rozmowach z kilkoma dostawcami i odbieraniu wielu próbek, zdecydowaliśmy się na rozwiązanie R-Tek Manufacturing. Rozwiązanie z blokującym systemem było znacznie lepsze od innych producentów, a wykończony produkt po położeniu wyglądał dobrze. Obsługa była doskonała od początku do końca, wycena była konkurencyjna, a korespondencja z zespołem administracyjnym była szybka i sprawna, to zostało poparte profesjonalnym zespołem montażowym, z którym było milo mieć do czynienia, a który również podniósł wartość produktu podczas instalacji.

Ponad sześć miesięcy minęło, a podłogi nadal wyglądają jak nowe i zdobyliśmy dodatkowe korzyści z produktu, których się nie spodziewaliśmy, takie jak, miękką podłogę pod stopami, szum maszyn wygłuszony, lepsze właściwości termiczne, identyfikacje obszarów w różnych kolorach podłogi i wreszcie wraz z koniecznością zmiany układu podłogi było to łatwe do osiągniecia, przy niewielkim wysiłku, ze względu na jakości konstrukcji produktu.

Współpraca z R-Tek Manufacturing to przyjemność, więc nie mam żadnych obaw polecić ich produkty, obsługę i kunsztu.

 

John Riches, Dyrektor Firmy

Powrót