Home Contact Location

Ekologia

Ekologiczne Rozwiązania

W trakcie Produkcji

Wszystkie nasze R-Tile blokujące płytki PCV produkowane są przy użyciu pierwotnych materiałów lub z tworzyw sztucznych z recyklingu, a na końcu ich żywotności płytki są w 100% poddane recyklingowi i w 100% oddane do ponownego użycia.

Przy Instalacji

Płytki R-Tile zostały zaprojektowane tak, by być kładzione na istniejące podłogi, co oznacza, że nie ma odpadów do spalania lub do wywozu na wysypisko. Z wyjątkiem niektórych przypadków, płytki są luźno kładzione bez potrzeby stosowania kleju, a więc maja zerową emisje VOC.

Po Instalacji

Typowa instalacja normalnie prowadzić do pewnego procentu odpadów z zamówionego materiału. R-Tek Manufacturing usunie wszystkie odpady PCV przeznaczone do recyklingu do wykorzystania w nowych produktach.

Koniec przydatności

Coraz częściej klienci są chętni, aby widzieć swoje podłogi, jako przydatne, poddane procesowi recyklingu. Zwykle nie jest to opcją dla większości materiałów podłogowych, większość odpadów jest spalana lub wysyłana na wysypiska śmieci. R-Tile jest w 100% możliwa do recyklingu po zakończeniu okresu eksploatacji, płytki mogą być granulowane i ponownie wykorzystane do produkcji nowych płytek.